L_PAGE_HLAVNI_NAVIGACE


O systému GILD

Systém inteligentní elektroinstalace GILD

Systém inteligentního řízení moderních budov GILD splňuje nejvyšší nároky na komfort, ovládání, bezpečnost a design rodinných domů, komerčních budov a bytových domů. Systém GILD umožňuje ovládání všech elektrických součástí stavby s přímou návazností na regulaci a zabezpečení. Jedná se o unikátní spojení moderní elektroinstalace, řídícího systému, zabezpečení a komerční elektroniky = chytrý dům.

 

Pohodlí a komfort

GILD - Single

Veškeré funkce vašeho domu můžete monitorovat a ovládat několika různými způsoby. Namísto nepřehledných a nesourodých funkcí vám nabízíme jednoduché a pohodlné grafické ovládání, které nahradí všechny dosavadní ovladače domovních technologií, jako jsou topení, klimatizace, větrání, tepelné čerpadlo a další. Z pohodlí křesla v obýváku, v práci z mobilního telefonu,  nebo na cestách přes internet máte vše pod kontrolou. Pokud nejste doma, systém vám v případě poruchy pošle e-mail či SMS. Váš dům bude za vás i myslet:  na zavlažování trávníku, spuštění žaluzií nebo vyhřátí sauny před vaším příjezdem z práce.
Více »

Úspory a bezpečnost

GILD - Multi

Jedním z hlavních přínosů inteligentního domu jsou úspory energií a jejich efektivní využívání. Žádné zbytečné svícení, když nejste doma nebo naopak využití sluneční energie automatickým vytažením žaluzií. Řízení vytápění a klimatizace pomocí digitálních teplotních čidel a pokročilých algoritmů pro ekvitermní regulaci. Zabezpečení objektu může být součástí systému GILD a odpadá tak pořizování samostatné EZS. Integrovaný přístupový systém, ovládá pomocí čteček vstup do domu nebo vjezd do garáže. Jediným přiložením ID čipu nebo načtením otisku prstu dojde k vypnutí zabezpečení, otevření dveří a třeba nastavení osvětlení podle konkrétní osoby, která přichází.
Více »

Multimedia

GILD - Unlimited

Představte si, že jediným dotykem spustíte film, necháze zatáhnout žaluzie a obklopí vás prostorový zvuk žádané hlasitosti. Po západu slunce se automaticky zapne venkovní osvětlení. Spustí se žaluzie a celý dům se v 11 večer zamkne. Spěcháte s dětmi do školy. Až se dostanete do kanceláře, nejste si jisti: „Zavřel jsem garážová vrata ?“. Zkontrolujte to ze svého telefonu, stejně jako kamery kolem domu a ztracená pohoda je zpět. Filmový archiv je stále po ruce na kterékoliv televizi v domě. Nepřeberné množství hudby nabídne v přehledném výběru podle žánrů nebo interpreta. Všechna vaše audio i video zařízení budete ovládat jedním opravdu univerzálním ovladačem.
Více »

Přednosti systému GILD

  • nejkomplexnější systém
  • nezávislost na konkrétním designu ovládacích prvků
  • použití u nových staveb i při rekonstrukcích
  • nenáročná instalace a konfigurace
  • všechny funkce domu pod centrální správou
  • návratnost díky úsporám energie
  • původní český výrobek

Novinky

03.02.2020

Nový web Hotelovakarta.cz

Hotelová karta slouží pro zajištění veškerých činností, spojených s pobytem hosta a provozem hotelu nebo penzionu.

10.09.2019

Chytré školicí centrum v Holešově

Hledáte prostory pro vaše firemních školení, prezentace, přednášky či jiné akce. Pronajměte si Chytré školicí centrum.

24.03.2019

Mobilní aplikace

Snadná možnost pro ovládání systému GILD z mobilního telefonu či tabletu.

Představení systému GILD

↑ nahoru