L_PAGE_HLAVNI_NAVIGACE


O systému GILD

Systém GILD je moderní elektronický systém pro realizace veškeré elektroinstalace v rodinných domech, komerčních i průmyslových budovách. Systém domácí automatizace umožňuje ovládání všech elektrických součástí Vašeho domu. Ovládá a kontroluje vše co pracuje s elektrickým proudem. Od prostého ovládání osvětlení, zásuvkových okruhů nebo žaluzií, až po měření spotřeby energií, regulaci vytápění a zabezpečení objektu. Jedná se o jedinečné spojení moderní elektroinstalace, řídícího systému, zabezpečení a komerční elektroniky, které výrazně zvyšuje komfort bydlení a užitou hodnotu nemovitosti.

Pro názornost pokrytí základních typů instalací je systém GILD nabízen ve třech variantách. Jedná se o doporučené konfigurace, které se liší množstvím a způsobem propojení jednotlivých komponentů a tím výslednými možnostmi. Všechny varianty využívají stejné komponenty a různé úrovně softwarového vybavení. Vyšší varianty je vždy dosaženo rozšířením předchozí varianty.

 

Výrobcem systému GILD je společnost ESTELAR s.r.o. Jedná se o ryze českou společnost působící na trhu již od roku 1996. Hlavním programem firmy je především vlastní vývoj, výroba elektronických systémů a jejich uvádění na trh. Důraz při vývoji a výrobě je kladen především na využití nejmodernějších technologií a vyspělost technického řešení.

V současné době je společnost ESTELAR s.r.o. jedním z předních dodavatelů elektronických identifikačních systému v České republice. Stěžejním produktem v této oblasti je identifikační systém ACS-line pro komplexní řízení lidských zdrojů v malých i velkých podnicích, úřadech a školách. Více informací na www.acsline.cz .

Od roku 2006 dochází průběžně k rozšiřování působnosti a doplňování výrobního programu do oblasti rozsáhlých přístupových systémů. Zejména pro hotely, odkud začaly přicházet požadavky zákazníků na propojení se silovou elektroinstalací a regulací vytápění. Na základě těchto potřeb byl vyvinut originální systém pro inteligentní elektroinstalace s návazností na původní systém ACS-line, který je dodáván společností ESTELAR s.r.o. pod značkou GILD systém.

Výsledkem mnohaletého působení v oblasti elektronických systémů je síť partnerů po celé ČR a SR pro zajištění instalací a údržby. Dlouhodobě stabillní pozice a podíl na trhu je zárukou budoucího rozvoje dodávaných výrobků a především garance záručního i pozaručního servisu a poradenství.

 

Přednosti systému GILD

  • nejkomplexnější systém
  • nezávislost na konkrétním designu ovládacích prvků
  • použití u nových staveb i při rekonstrukcích
  • nenáročná instalace a konfigurace
  • všechny funkce domu pod centrální správou
  • návratnost díky úsporám energie
  • původní český výrobek

Novinky

10.09.2018

Chytré školící centrum v Holešově

Hledáte prostory pro vaše firemních školení, prezentace, přednášky či jiné akce. Pronajměte si Chytré školící centrum.

24.03.2018

Mobilní aplikace

Snadná možnost pro ovládání systému GILD z mobilního telefonu či tabletu.

17.11.2014

Inteligentní elektroinstalace i pro Váš dům

Systém GILD je vhodný i pro Váš dům. Je to moderní elektronický systém pro realizace veškeré elektroinstalace v rodinných domech, komerčních i průmyslových budovách.

Představení systému GILD

↑ nahoru